MODD Prefabrik

Prefabrik yapı sektöründe; hafif çelik yapılar, çeşitli prefabrik binalar, şantiye binaları, prefabrik ev ve çelik hangar üretimi yapan firmamız , Ankara kuruluşlu olup, 32 yılı geride bırakarak 5000’den fazla firmaya ve son kullanıcıya hizmet vermektedir. Aryol Prefabrik, geniş ürün yelpazesinde, sağlamlık ve maliyet kriterlerini her zaman ön planda tutarak; firesiz olarak değiştirilebilir panel ve çerçeve sistemlerini geliştirerek, yeni tasarımlarını üretimine dahil etmiştir. Bugün prefabrik yapılarımız, yurdumuzun her yerine gönderilmekte ve 45 civarında ülkeye ihraç edilmektedir. Ankara'da Genel Müdürlük ve Fabrika olarak faaliyetini sürdüren firmamız, hemen teslim, çeşitli tip panel prefabrik şantiye binaları, ofis, yemekhane, yatakhane, wc-duş yapıları, prefabrik evler, çelik hangar ve depolar, Modd Panel ve Hafif Çelik yapılarını, her zamankinden daha fazla özellik ve değişik fiyat seçenekleri ile üretmektedir. Prefabrik yapılarımız ; uygun fiyat ve kaliteli olma özellikleri taşımaktadır. İnşaat, sağlık, savunma, eğitim ve konut sektörlerine, sürekli ürün geliştirme ve iyileştirme yaparak, prefabrik binalar üretmektedir. Sizlere; Ankara merkez, İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlükleri olarak ulaşmaktadır. Vaziyet planları hazırlanan prefabrik yapıların, statik hesapları fabrikamız bünyesinde oluşturulan tasarım ve arge grubu tarafından yapılmaktadır. Standart tip prefabrik projelerimize ek olarak, müşteri istekleri doğrultusunda da projeler, mühendislerimiz tarafından oluşturulmakta ve uygulamalar anahtar teslimi de yapılabilmektedir. Prefabrik binaların üretiminin %90 ı fabrika içinde kontrollu bir şekilde tamamlandığından, ısı ve ses izolasyonları mükemmel olup, mevsim şartlarının uygun olmadığı mahallerde dahi, klasik betonarme binalardan çok daha kısa sürede (%30-50) kurulabilir. Modern teknolojiler kullanılarak üretilen prefabrik yapılar, modüler olduğu için nakliyede az yer kaplar ve nakliyesi kolaydır. Ayrıca bu prefabrik binalar, modüler ve firesiz değiştirilebilir olduğu için defalarca sökülüptakılarak kullanılabilir. Planda değişiklik yapılması istendiğinde ise, firmamızdan ek prefabrik yapı malzemesi talep edilerek plan değişikliği de yapılabilir. Bu prefabrik yapılar, klasik binalara göre %95 geri dönüşümlüdür. Tüm prefabrik yapı üretimlerimiz stoktan teslim olup, yapılarımız imalat hatalarına karşı 4 yıl garantilidir.

MİSYON

Prefabrik Yapılarımızda düşük fiyat - yüksek kalite orantısını sağlayarak, ürünlerimizi en az fire verecek şekilde üretmektir.

Yaklaşık 45 ülkeye ihracat yapmakta olan firmamızda, ihracatı arttırmak ve yenilenen tasarımlarımızla müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlamaktır.

İLETİŞİM

ANKARA GENEL MÜDÜRLÜK
Tel: +90 312 385 0078 (Pbx)
Faks: +90 312 354 0087  +90 312 385 6535

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Tel: +90 212 356 9144 (Pbx)
Faks: +90 212 356 9145

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Tel: +90 232 797 7708